poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Basia skończyła roczek
Basia to (jak na razie najmłodsze dziecko) w naszej rodzinie. Jej pierwsza rocznica urodzin przypadła 11 stycznia ale uroczystość w kościele i duże przyjęcie było dopiero w marcu. Tak więc torty były dwa. Jeden w urodzinki małej solenizantki a drugi na uroczystym przyjęciu.


Kim będziesz mała Basiu w dorosłym życiu? Może nie jest aż tak ważne kim bedziesz ale jaka bedziesz? Jakim bedziesz człowiekiem?

Świat coraz trudniejszy i niebezpieczny. Teraz chronią Cię rodzice i bliscy. Przyjdzie jednak czas, że będziesz odpowiedzialna za siebie... A ten czas przyjdzie bardzo szybko - nawet się nie obejrzysz jak szybko. 

Twoi rodzice nie zdążą się nacieszyć Twoimi dziecięcymi słówkami, świergotem i szczebiotem wymyślonych słówek a już będzisz stroić się w dorosłe sukienki i podkradać mamie kosmetyki...


Basia jest śliczna i przemiła. Taki mały przytulasek do kochania, ale z charakterem i własnym "ja". W błękitnych oczkach można się zakochać i utopić, a w uśmiechu zobaczyć całe szczęście dziecięcego świata. Jest niezwykle zwinna i sprawna. a do tego jest bacznym obserwatorem. A ma co obserwować. Starsze rodzeństwo daje jej niezłą szkołę i nauki.

W urodzinki oprócz tortu były babeczki "masowo puste" dla dzieci....co tu wybrać?A to już tort na uroczyste przyjęcie (oczywiście w moim wykonaniu)

Dumni i szczęśliwi dziadkowieMatka chrzestna czyli moja córka z chrześniaczką10 komentarzy:

 1. Mała ślicznotka :) Dużo uścisków, zdrówka i radości dla Basi <3

  OdpowiedzUsuń
 2. To juz rok ?!?!
  Najlepszego dla solenizantki :) uśmiechu i dziadkow spełniających małe marzenia !

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla swojej wnuczki, piękne dziecko. Mimo że jest mały, na pewno cieszył się ze swoimi ciasta i swojej partii. Ma wspaniałą babcię. Ostatnie zdjęcie jest piękne, obie wyglądają tak piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna wnusia, moja w tym roku 2 kwietnia skończyła 10 lat, i pierwszy raz zabrałam ją po prezent do sklepu jubilerskiego, chciała celebrytkę, zaszczepiam w niej miłość do biżuterii. Śliczny tort, kiedyś też piekłam, ale się odumiałam, córka urodę odziedziczyła po mamie, jak i mała Basia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja najstarsza w marcu skończyła 7 lat :) Serdeczności ślę.

   Usuń
 5. Najlepszego dla małej księżniczki :) podobne jesteście do siebie z córką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego dla Basi, rodziców, uroczej babci i dziadka.
  Avo droga, dziękuję za komentarze na moim blogu, za słowa wsparcia.
  Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowych i rodzinnych Świąt.
  Pozdrawiam Cię ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepyszne smakołyki :) Sto lat dla malutkiej księżniczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Basia jest prześliczna, nosi najpiękniejsze imię świata i na pewno będzie szczęśliwa, bo Basie potrafią się cieszyć drobiazgami. Życzę Basi, by zawsze żyła pięknie i radowała się każdym dniem. Babcia ( młodziutka) jest dumna i szczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny. Możesz również zapraszać mnie na swojego bloga (nie uważam, że jest to coś niestosownego). :)
Zapraszam Cię również do witryny obserwatorów. To jest w końcu blog więc bloguj lecz się nie blokuj :)