środa, 31 października 2018

Jest taka organizacja...Dress for success to organizacja międzynarodowa a w Polsce działa od dziesięciu lat. W październiku odbyła się Gala podsumowująca dziesięcioletnią pracę, osiągnięcia i wolontariat na różnych płaszczyznach.


Dress for Success jest największą organizacją na świecie non profit, posiada 124 filie i świętuje 15. urodziny. Założycielką organizacji jest Nancy Lublin z Nowego Jorku. Do Polski trzy lata temu sprowadziła ją Dorota Stasikowska-Woźniak „Bizneswoman Roku” za działalność charytatywną.
Misją Dress for Success jest działanie na rzecz niezależności finansowej kobiet w trudnej sytuacji życiowej, poprzez zapewnienie im stroju do pracy, wsparcia i możliwości rozwoju zawodowego. W Polsce organizację objęła swoim patronatem Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska. Od tego roku Dress For Success uzyskało statut organizacji pożytku publicznego.

Misją organizacji Dress for Success jest działanie na rzecz niezależności finansowej kobiet pokrzywdzonych przez los, długotrwale bezrobotnych poprzez zapewnienie im stroju do pracy, wsparcia oraz możliwości rozwoju zawodowego, które mają im pomóc dobrze prosperować w życiu zawodowym i prywatnym.

W Polsce organizację objęła swoim patronatem Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska.

13 komentarzy:

 1. Witaj, świetna relacja, wspaniałe kobiety. Cieszę się bardzo kiedy widzę tyle uśmiechniętych twarzy. Pani Kwaśniewska jest chyba wysoka? pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Głęboki ukłon dla wspaniałych KOBIET. Gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że super atmosfera ! ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny artykuł i świetna organizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Great post dear ! You have a nice blog
  I follow you. Can you follow me back?

  www.guzelvekulturlu.com
  Kisses

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje <3 trzymam KCIUKI ZA DALSZE SUKCESY <3
  Blog <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny. Możesz również zapraszać mnie na swojego bloga (nie uważam, że jest to coś niestosownego). :)
Zapraszam Cię również do witryny obserwatorów. To jest w końcu blog więc bloguj lecz się nie blokuj :)